Dziecko chce być dobre,

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż.

– Janusz Korczak

Nasza misja:

nauczać, wychowywać i inspirować do mądrej wolności, podejmować wysiłek poznawczy i intelektualny, rozbudzać ciekawość świata i otwartość na zmiany w nim zachodzące, dopingować do różnorodnych twórczych inicjatyw, kształtować poczucie odpowiedzialności za podjęte działania i przyjęte na siebie obowiązki, uczyć obiektywnej oceny własnych poczynań, rozwijać więzi interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, wpajać zasady tolerancji, poszanowania cudzej odmienności, inności, umacniać wiarę we własne siły, w realność sukcesu w różnych dziedzinach życia zgodnie z jednostkowymi predyspozycjami, kształtować umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, wskazywać na interesujące formy spędzania wolnego czasu, sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dziecka i rozładowujące napięcia emocjonalne.

Godziny otwarcia Sekretariatu

Poniedziałek:7:00 - 15:00

Wtorek:7:00 - 15:00

Środa:7:00 - 10:30

Czwartek:7:00 - 15:00

Piątek:7:00 - 15:00

Godziny otwarcia Biblioteki

Poniedziałek:9:00 - 15:00

Wtorek:9:00 - 13:30

Środa:9:00 - 14:00

Czwartek:9:00 - 14:00

Piątek:nieczynna

Godziny otwarcia Księgowość

Poniedziałek:7:00 - 15:00

Wtorek:7:00 - 15:00

Środa:7:00 - 15:00

Czwartek:7:00 - 11:00

Piątek:7:00 - 15:00

Godziny otwarcia Świetlica

Poniedziałek:6:55 - 16:00

Wtorek:6:55 - 16:00

Środa:6:55 - 16:00

Czwartek:6:55 - 16:00

Piątek:6:55 - 15:10

Godziny przyjęć Psycholog

Poniedziałek:9:05 - 12:55

Wtorek:14:00 - 16:00

Środa:9:05 - 12:55

Czwartek:14:00 - 15:20

Piątek:7:55 - 9:55

Godziny przyjęć Pedagog

Poniedziałek:9.00 - 15.00

Wtorek:8.00 - 12.30

Środa:9.00 - 13.00

Czwartek:9.00 - 13.30

Piątek:8.00 - 11.00

Godziny przyjęć Logopeda

Poniedziałek:11:45 - 14:50

Wtorek:8:15 - 11:30

Środa:9:55 - 13:05

Czwartek:8:15 - 11:30

Piątek:8:15 - 10:40

Nasza kadra: Dyrekcja

member-image

Małgorzata Pawelczyk

Dyrektor Szkoły
member-image

Małgorzata Ajanidis

Z-ca Dyrektora Szkoły
member-image

Marzena Żak

Z-ca Dyrektora Szkoły

Nasza kadra: Nauczyciele

member-image

Zofia Balcerowicz

Historia i społeczeństwo, Język polski
member-image

Maria Banaszak

Przyr., Wych. do życia w rodz.
member-image

Marek Bednarski

Technika, Zajęcia komputerowe
member-image

Bożena Biesch

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Małgorzata Bugajewska

Religia
member-image

Małgorzata Bulińska

Język polski, Historia i społeczeństwo
member-image

Alina Cwojdzińska-Konon

Logopeda
member-image

Dorota Dembińska

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Hanna Droździk

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Wiesława Dziasek

Matematyka
member-image

Alina Glinkowska-Falbierska

His. i społ., Zajęcia komp.
member-image

Magdalena Gozdowiak

Język angielski
member-image

Emilia Grześkowiak

Wychowanie fizyczne
member-image

Ewa Hoza

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Sylwia Hyżyk

Pedagog
member-image

Paweł Janiszewski

Psycholog
member-image

Renata Kolańczyk

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Grażyna Kubska

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Dorota Langwińska

Religia
member-image

Elżbieta Lewandowicz

Wychowanie fizyczne
member-image

Wiesława Łabutka

Język polski
member-image

Sylwia Łowicka

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Małgorzata Maciejewska

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Małgorzata Madajczyk

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Barbara Mor

Wychowanie fizyczne
member-image

Katarzyna Musielska

Język polski
member-image

Danuta Muszyńska

Przyroda
member-image

Ewa Nowakowska

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Jolanta Nowakowska

Język polski
member-image

Monika Olbert

Język angielski
member-image

Wioletta Owczarska

Przyroda
member-image

Teresa Pilaczyńska

Plastyka, Zajęcia Artystyczne
member-image

Karolina Płociennik-Lis

Trener szermierki
member-image

Arletta Postaremczak

Matematyka
member-image

Marta Ratajczak

Muzyka, Zajęcia artystyczne
member-image

Maria Scheller

Religia
member-image

Jolanta Sochacka

Zajęcia komputerowe, Matematyka
member-image

Angelika Stawowa

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Tomasz Stawowy

Wychowanie fizyczne
member-image

Renata Szyc

Język polski
member-image

Iwona Taciak

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Liliana Tobys

Edukacja wczesnoszkolna
member-image

Jadwiga Tomczyk

Biblioteka
member-image

Barbara Wasielewska

Edukacja wczes., Rewalidacja
member-image

Lidia Wilczyńska

Język angielski
member-image

Sylwia Wysocka-Olechnowicz

Język angielski
member-image

Ilona Zachariasz

Muzyka, Zajęcia artystyczne