22gru
2014
0
dla rodzicow

Przedświąteczny czas…

W dniach 15 – 19.12.2014r. na holu Szkoły Podstawowej nr 1  wystawione były prace konkursowe uczniów na ” Najpiękniejszą Świąteczną Kartkę”, ” Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską” oraz  ” Najpiękniejszą choinkę”. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli, pracowników  jak i rodziców. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo starannie i z niezwykłą pomysłowością, w związku z czym jury miało ogromny dylemat podczas typowania miejsc. Nagrody zwycięzcom zostały wręczone 19 grudnia ( w tym miejscu dziękujemy sponsorom: firmie Z.M.D. Bianek S.C. oraz firmie PPHU JANKO za wspaniałe nagrody). Ten dzień uświetnili swoim występem nauczyciele i  uczniowie, którzy wspólnie wykonali pastorałki i kolędy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.