17lis

Szanowni Państwo,

,,4” to numer naszego projektu

w Budżecie Obywatelskim

,,Budowa boiska wielofunkcyjnego JEDYNKA przy SP1 w Śremie”

,,Budowa boiska wielofunkcyjnego JEDYNKA przy SP1 w Śremie” to tytuł naszego zadania zgłoszonego w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Zachęcamy Państwa serdecznie do poparcia projektu numer 4.

Jako Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 złożyłam wniosek dotyczący budowy boiska sportowego – wielofunkcyjnego o powierzchni 960 m2, które umożliwi rozwój pasji sportowych i upowszechnienie zdrowego trybu życia dzieci uczących się w szkole. Z boiska będzie mogła korzystać też młodzież       i dorośli mieszkańcy Śremu.

Zadanie w drodze losowania otrzymało numer 4.

Teraz mieszkańcy miasta zdecydują, które projekty spośród 36 zgłoszonych, zostaną zrealizowane w 2016 roku.

Głosowanie potrwa tylko od 20 do 29 listopada br. i będzie odbywać             się wyłącznie elektronicznie na stronie internetowej budzetobywatelski.srem.pl. Głosujemy w kategorii projekt ogólnogminny!

Kategoria projektu

projekt ogólnogminny
projekt lokalny (obszar miejski)
projekt lokalny (obszar wiejski)

Głosować mogą mieszkańcy gminy Śrem, którzy w dniu głosowania mają ukończone 16 lat.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy oraz zainteresowani wszystko     w naszych rekach. To dzięki naszym głosom budowa boiska może zostać zrealizowana!

Pamiętajcie to my zdecydujemy kto wygra!!!

Proszę zatem o oddanie głosu na projekt numer 4!