04sty
2016
0
m9308586,TARGI-EDUKACYJNE-2009-LOGO

XVII Targi Edukacyjne – Śrem 2016

XVII Targi Edukacyjne – Śrem 2016
pod hasłem: „USŁYSZ-ZOBACZ-ZROZUM”
Informacja dla wystawców

Szanowni Państwo!
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Śremie serdecznie zaprasza na XVII Targi Edukacyjne, które odbędą się w dniu 19 lutego 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie w godzinach od 9.30 do 16.00. Zapraszamy do organizacji stoisk: przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne oraz instytucje kulturalno – oświatowe.
W tym roku zachęcamy Wystawców, aby podczas projektowania stoiska wykorzystano marketingowy model AIDA. Model AIDA składa się z 4 elementów:
A – Attention – przyciągnięcie uwagi uczestnika targów do stoiska.
I – Interest – zainteresowanie uczestnika ofertą placówki.
D- Desire – przekonanie uczestnika targów do tego, że placówka jest dla niego idealnym miejscem rozwoju.
A – Action – nakłonienie uczestnika do działania oraz w taki sposób zbudowanie przestrzeni, która będzie wyglądać ciekawie, a odwiedzającego zachęci do aktywności w myśl hasła przewodniego targów USŁYSZ-ZOBACZ-ZROZUM.

Informacje dotyczące organizacji targów w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie wraz z regulaminem przesyłamy w załączniku.
Zgłoszenia na Targi przyjmuje:
Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie
Tel./ fax 61/ 28 35 462; e-mail: sp1srem@poczta.fm