16mar
2020
0
dyrektor

Komunikat Burmistrza Śremu z 13 marca 2020 r.

KOMUNIKAT BURMISTRZA ŚREMU
z dnia 13 marca 2020 r. godz. 13.30
Szanowni Państwo,

Informuję o sytuacji w gminie Śrem:

Apeluję, by dzieci w okresie odwołania lekcji spędzały czas w domu i nie spotykały się z kolegami. Odwołanie zajęć w placówkach opiekuńczo-edukacyjnych spowodowane jest właśnie po to, by unikać skupisk ludzi. Straż Miejska podczas patroli zwraca uwagę, by nie gromadzić się w grupach. Ponadto nauczyciele przesyłają lekcje i zadania elektronicznie, m.in. przez idziennik.

Terminy rekrutacji do szkół i przedszkoli pozostają bez zmian. Zgodnie z harmonogramem naboru do dnia 24 marca br. sekretariaty przedszkoli i szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Śrem będą otwarte dla rodziców od 7:00 do 15:00.

Od dzisiaj zamknięty jest obiekt Śremskiego Sportu.