25cze
2020
0
indeks

Wakacje

Zakończył się rok szkolny 2019/2020 i rozpoczęły się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzę by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Przyjaciołom naszej szkoły dziękuję za serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!!

Małgorzata Pawelczyk

Dyrektor Szkoły