23paź
2020
0
zdalne

Komunikat

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie  informuje, że zgodnie z wytycznymi Premiera Mateusza Morawieckiego od dnia 26 października 2020 do 8 listopada 2020 w klasach IV-VIII będzie prowadzona nauka w formie zdalnej poprzez platformę Taems. Zajęcia lekcyjne będą odbywały się zgodnie z obowiązującym planem  nauczania. W przypadku nieobecności nauczyciela uczeń będzie miał przerwę na danym przedmiocie. Jednocześnie informuję, że oddział przedszkolny i klasy I-III uczą się stacjonarnie na terenie szkoły. Komunikat Premiera dotyczący zakazu przemieszczania się uczniów do 16 roku życia w godz. 8:00 – 16:00 nie dotyczy klas I-III powracających samodzielnie ze szkoły do domu. W przypadku kontroli dziecko klas I-III powinno okazać się ważną legitymacją szkolną. Liczymy na Państwa wsparcie w tej trudnej sytuacji i życzymy zdrowia.

Z poważaniem

Małgorzata Pawelczyk