06lis

Komunikat Dyrektora Szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie informuje, że od dnia 9 do 29 listopada 2020 r.  klasy I-III objęte zostają nauczaniem zdalnym. Kształcenie na odległość w klasach     IV-VIII zostaje przedłużone do 29 listopada 2020 r.

Lekcje we wszystkich klasach odbywają się z zgodnie z ustalonym planem nauczania i zasadami zdalnego nauczania poprzez aplikację Teams.

W przypadku nieobecności nauczyciela uczniowie będą mieli przerwę w ciągłości odbywania zajęć     (tzw. okienko).

Bardzo proszę o sprawdzanie informacji na stronie idziennika, gdyż ewentualne nieobecności nauczycieli będą wprowadzane na bieżąco, tak jak to odbywa się w trakcie nauki w systemie stacjonarnym.

Jednocześnie informuję, że sekretariat szkoły, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zgodnie z wprowadzonym procedurami, funkcjonuje normalnie tj. w godz. 7:00-15:00.

Życzę wszystkim zdrowia i do zobaczenia.