13sty
2021
0
DJI_0074 (2)

Pomoc pogorzelcom

POMÓŻMY JASIOWI I JEGO RODZINIE

W tych trudnych dla nas czasach zdarzają się także inne nieszczęścia. Wczoraj (12 stycznia) Jaś, uczeń naszej szkoły i jego rodzina stracili dom w pożarze. Wyciągnijmy do nich pomocną dłoń, by mogli odbudować swoje życie i stworzyć nowy dom.

Liczymy na pomoc materialną z Państwa strony, szczególnie w formie przedmiotów niezbędnych do życia i prowadzenia gospodarstwa domowego. Na pewno przydadzą się nowe ręczniki, pościele (także do łóżeczka dziecięcego, bo Jaś ma trzymiesięczną siostrzyczkę), koce, naczynia, garnki, zabawki, suszarka na pranie, środki czystości…

Dary dla Jasia i jego rodziny prosimy przynosić do szkoły. Nie pozwólmy, by ten radosny chłopiec zapomniał, co to jest uśmiech!

Bądźmy razem, nawet na odległość!!!