Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
życzymy zadowolenia, wiele satysfakcji z podejmowanych wyzwań.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie wytchnienie i radość.
Niech Nowy Rok obfituje w szczęście,
pomyślność, zdrowie i uśmiech.
Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie