Dziękujemy za niezapomniane lekcje, które zmieniły nasze życie, za inspirację i wiarę w nasze możliwości, nawet gdy sami w siebie wątpiliśmy.
Niech emerytura będzie czasem spokoju i spełnieniaSpołeczność szkolna SP1