Siatkarki na podium

Aktualności

III🥉 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej🏐 Dziewcząt. Nasza reprezentacja z klas V-VI, po zaciętych rozgrywkach uplasowała się na podium! Turniej został zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy Śrem, w ramach Igrzysk Dzieci. Dziewczęta w przyszłości dostarczą nam jeszcze mnóstwo sportowych emocji! Gratulujemy 👍🤝 i trzymamy kciuki ✊️ za dalsze sukcesy!!